Smuteční vazba je pro každého silně emoční. Na poslední rozloučení je věnec nebo smuteční kytice projevem lásky a vyjádření soustrasti všem pozůstalým.

V našem květinářství se smuteční vazbě věnujeme již více jak 30 let. Proto víme, že ne každý chce dát za smuteční věnec či vazbu leckdy přemrštěné částky. Jsme schopni vyrobit věnce na zakázku, přesně podle Vašich představ v cenové relaci od 1.000 Kč do 3.000 Kč. Oproti konkurenci se tak s cenami pohybujeme i o 30% níže. Nižších cen dosahujeme díky vlastním zdrojům chvoje a květin, které do věnců používáme.

Smuteční vazbě se věnujeme již více jak 30 let, naší předností je vlastní materiál a kompletně ruční práce. Věnce jsou vyráběny z čerstvé chvoje (smrk, borovice, douglaska) a doplňkových rostlin v podobě mahonu, buxusu či břečťanu. Výroba je kompletně ruční prací, proto, jsou naše věnce kvalitně zpracovány a vydrží dlouze i v náročných podmínkách.

K dispozici máme dekorace jak ze sušených květin, tak vyrábíme věnce s přízdobami z čerstvých květin. Velikost věnce, použitá chvoj a přízdoby jsou otázkou Vašich požadavků, vše máme skladem.