Svatební kytice musí být perfektní, proto si moc vážíme, poptávky ze strany budoucích novomanželů. Pokud sháníte květinářství pro uvázání té nejkrásnější svatební kytice, budeme moc rádi, když vás budeme moci o svých kvalitách a profesionálním přístupu přesvědčit.

Veškeré květiny s vámi prodiskutujeme, zajistíme jejich čerstvost a prvotřídní kvalitu. Uvážeme přesně dle vaší představy, nebo poradíme jaký styl květin zvolit. Soustředíme se i na ten nejmenší detail, tak aby květina byla v den svatby stejně tak okouzlující jako samotná nevěsta.

Rodinné květinářství Rozkvetlá Luka je ideální volbou pro svatebčany, jenž chtějí perfektní kytici s citem i pro ten nejmenší detail za rozumné peníze. Přímo v kamenné pobočce se domluví veškeré potřebné detaily aby se z kytice nestala starost, ale čistá radost a nezapomenutelná ozdoba celého dne. Naše floristky mají obrovské zkušenosti s vazbou jakéhokoliv stylu kytice a výzdoby.

V našem sortimentu určeného pro svatební den naleznete kompletní nabídku řezaných květin.

  • Svatební kytice
  • Květiny do váz
  • Aranžmá na stoly
  • Květiny do vázy
  • Výzdoba interiéru

Naší specialitou je pak v měsících červen – srpen zajištění vlastně pěstovaných lučních květin.

 S cenami se maximálně přizpůsobujeme požadavku nastávajících novomanželů. Děláme velké svatby, stejnou pozornost mají i malé svatby, kde je potřeba dodat například kytici pro nevěstu, květiny pro svědky a kytičku do klopy ženicha.